Cyrkulator zanurzeniowy ACUVIDE ™ 1000

-54%

Ref: HSV1000-CE
1 159,00 zł 533,14 zł netto

1 425,57 zł 655,76 zł brutto

Available

Moc w W: 1200
Napięcie w V: 230

Więcej szczegółów

Oznaczenia poziomu wody -W przypadku gdy poziom wody jest zbyt wysoki lub zbyt niski usłyszysz alarm dźwiękowy, a sprzęt automatycznie się wyłączy. Obudowę ze stali nierdzewnej -można zdjąć z urządzenia i umieścić w zmywarce. Konstrukcja IPX7 -zapobiega usterkom w razie przypadkowego upuszczenia do wody. W połączeniu z pakowarkami komorowymi z linii PrimaVac™ stanowi kompletne rozwiązanie do komercyjnego gotowania sous vide. Regulowany zegar – do 99 godzin gotowania. Cykl czyszczenia i przypomnienie – usuwa zwapnienie, aby zapewnić prawidłowe działanie pompy cyrkulacyjnej Czytelny wyświetlacz z elementami sterującymi touchpada -górna liczba wskazuje temperaturę wody w granicach jednej dziesiątej stopnia, a dolna liczba pokazuje pozostały czas gotowania w godzinach i minutach. Elementy sterujące touchpada są umieszczone równo z powierzchnią urządzenia, co ułatwia jego czyszczenie. To urządzenie ma również cykl czyszczenia i przypomnienie, aby usunąć zwapnienia, co pozwala utrzymać najlepszą wydajność cyrkulatora. Wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza z dokładnością do 0,1°. Regulowany zacisk -łatwo mocuje cyrkulator do pojemników o różnych wysokościach. Nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Cyrkulator strumienia wody -ciągle miesza podgrzaną wodę (ogrzewa do 95°C) w celu jednolitego gotowania. Pompa o mocy 1200 W utrzymuje nawet 30 litrów wody w równej, stałej temperaturze.

  • Oznaczenia poziomu wody. W przypadku gdy poziom wody jest zbyt wysoki lub zbyt niski usłyszysz alarm dźwiękowy, a sprzęt automatycznie się wyłączy.
  • Cykl czyszczenia i przypomnienie – usuwa zwapnienie, aby zapewnić prawidłowe działanie pompy cyrkulacyjnej
  • Czytelny wyświetlacz z elementami sterującymi touchpada Górna liczba wskazuje temperaturę wody w granicach jednej dziesiątej stopnia, a dolna liczba pokazuje pozostały czas gotowania w godzinach i minutach. Elementy sterujące touchpada są umieszczone równo z powierzchnią urządzenia, co ułatwia jego czyszczenie. To urządzenie ma również cykl czyszczenia i przypomnienie, aby usunąć zwapnienia, co pozwala utrzymać najlepszą wydajność cyrkulatora. Wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza z dokładnością do 0,1°.
  • Regulowany zegar – do 99 godzin gotowania.
  • Regulowany zacisk Łatwo mocuje cyrkulator do pojemników o różnych wysokościach. Nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia.
  • Cyrkulator strumienia wody Ciągle miesza podgrzaną wodę (ogrzewa do 95°C) w celu jednolitego gotowania. Pompa o mocy 1200 W utrzymuje nawet 30 litrów wody w równej, stałej temperaturze.
  • Konstrukcja IPX7. Zapobiega usterkom w razie przypadkowego upuszczenia do wody.
  • Można myć w zmywarce Obudowę ze stali nierdzewnej można zdjąć z urządzenia i umieścić w zmywarce.
  • W połączeniu z pakowarkami komorowymi z linii PrimaVac™ stanowi kompletne rozwiązanie do komercyjnego gotowania sous vide.

Podobne produkty

Facebook